MÖBLER / Bord / Fällbord 6227348
nr 622 7348
Fällbord
1800-tal, längd: 96, djup: 64, höjd: 70
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
2.300 kr
måndag 1 februari 2010
kl 19:35:34
600 kr
2.200 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr